zamknij

Adam Niedziółka Laureatem Wektora 2023

13 stycznia 2024 roku uczestniczyliśmy w uroczystej gali wręczenia Wektorów 2023, zorganizowanej przez Pracodawców RP.

Wektory to prestiżowe wyróżnienia dla wybitnych postaci ze świata biznesu, polityki, kultury i mediów, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki, prezentują innowacyjne rozwiązania i wspierają rozwój społeczny oraz kulturalny w Polsce.

W tegorocznej, dwudziestej drugiej edycji, statuetki trafiły do jedenastu laureatów, których działania w 2023 roku miały istotny wpływ na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Z dumą informujemy, że Prezes Zarządu ADN Akademia, Adam Niedziółka został uhonorowany zaszczytnym Wektorem za działalność biznesową i osobiste zaangażowanie, kładąc nacisk na rozwój i edukację obywateli. Jego pomysłowość i konsekwentna rozbudowa firmy, której głównym celem są kursy, szkolenia i edukacja przedstawicieli administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz świata biznesu, zostały docenione przez Kapitułę Nagrody.

Nagrodę wręczył Krzysztof Hetman, Minister Rozwoju i Technologii.

W swoim przemówieniu Adam podkreślił, że zarządzanie to nie tylko umiejętność, ale również akceptacja i miłość do ludzi. Edukacja, według niego, tworzy ludzi wolnych, a ludzie wolni tworzą demokrację. Dlatego też nasza firma skupia się na budowaniu bliskości i więzi, aby skutecznie wpływać na rozwój społeczeństwa.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie oraz wsparcie, obiecując kontynuację naszego zaangażowania w rozwój i edukację.

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

ADN z nagrodą w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024