zamknij

ADN Akademia rusza ze szkoleniami dla obywateli Ukrainy

ADN Akademia rusza ze szkoleniami dla obywateli Ukrainy, które mają im ułatwić wejście na rynek pracy w Polsce. Dotyczą one działu księgowości, fakturowania, kasy fiskalnej oraz radzenia sobie ze stresem.

W związku z wywołaną przez Rosję wojną, do naszego kraju przybywa wielu obywateli Ukrainy. W pierwszej kolejności potrzebują oni pomocy humanitarnej, ale później potrzebują przede wszystkim pracy. Wielu polskich pracodawców chce im to umożliwić. Pomagają również władze państwowe. W błyskawicznym tempie przez Sejm przeszła ustawa, która uprościła i przyśpieszyła proces zatrudnienia Ukraińców.

ADN Akademia jako lider rynku szkoleń chce ułatwić obywatelom Ukrainy wejście na rynek pracy w Polsce. Dlatego uruchomiony został specjalny kursy dla obywateli Ukrainy, którzy chcą pracować w dziale księgowości. Pozwoli on na podjęcie pracy w Polsce. Kurs prowadzony w języku polskim.

Dodatkowo dla wszystkich uciekających przed wojną stworzono specjalne szkolenie o radzeniu sobie ze stresem. Działania wojenne mają niszczący wpływ na stan psychiczny ludzi a długotrwały stres może prowadzić do obniżenia zdolności do pracy. Celem szkolenia, prowadzonego w języku ukraińskim, jest nabycie umiejętności radzenia sobie z emocjami.

Oba szkolenia prowadzone są w formie stacjonarnej. W formule online uruchomiono także dwudniowe szkolenie dotyczące faktury i e-faktury, a także kasy fiskalne z najnowszymi zmianami.

 Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie ADN Akademia w zakładce szkolenia:
szkolenia stacjonarne »
szkolenia online »

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

ADN Akademia dołączyła do Pracodawców RP

Nastepny post

Adam Niedziółka na spotkaniu organizacji Pracodawcy RP

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024