zamknij

Aleksander Styś powołany na członka Komitetu ds. Podatków

Z dumą informujemy, że menadżer zespołu ADN Doradztwo Podatkowe — Aleksander Styś — dołączył do eksperckiego grona członków Komitetu Krajowej Izby Gospodarczej ds. Podatków.

Powołanie wręczyła Karolina Opielewicz, Członkini Zarządu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Adam Niedziółka, Przewodniczący Komitetu.

Aleksander Styś jest licencjonowanym doradcą podatkowym, który specjalizuje się we wspieraniu biznesu w kontaktach z administracją skarbową. Pełni również funkcję admiratora w sporach podatkowych poprawnej komunikacji na linii podatnik-fiskus. Pomaga przedsiębiorcom w postępowaniach nadpłatowych oraz w licznych postępowaniach w zakresie przyznania ulg w spłacie zobowiązań podatkowych.

Komitet ds. Podatków jest jednym z 20 ciał doradczych działających przy Krajowej Izbie Gospodarczej (Polish Chamber of Commerce). Głównymi zadaniami Komitetu jest wypracowanie opinii i stanowisk przez ekspertów i organizacje reprezentujące różne środowiska oraz podejmowanie aktywności w istotnych obszarach stanowienia prawa podatkowego w Polsce.

Gratulujemy!

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

Wybieramy CFO roku 2022! Zapraszamy do udziału w konkursie

Nastepny post

Adam Niedziółka został pełnomocnikiem prezesa zarządu Pracodawcy RP

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024