zamknij

I edycja ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023 za nami

Projekt powstał we współpracy z ekspertami rynku – liderami centrów usług biznesowych oraz wieloma zaangażowanymi osobami. Szczególnie dziękujemy wsparciu, zaangażowaniu i pomysłom członków RADY PROGRAMOWEJ.

ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023 to nie tylko konferencja, to coś więcej!

Stworzyliśmy miejsce, w którym można nie tylko zainspirować się innymi liderami, posłuchać ich historii i poznać ich doświadczenia. To platforma, gdzie można aktywnie uczestniczyć w wielu sesjach tematycznych, porozmawiać o porażkach przywództwa czy wdrażania procesów, przebiegu transformacji i wielu innych.

Inicjatywa podjęta przez nas ma na celu stworzenie nowego środowiska wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów z różnych branż, służącego omówieniu sprawdzonych strategii i codziennych wyzwań stojących przed LIDERAMI z sektora usług dla biznesu.

W tegorocznej edycji skupiliśmy się na najważniejszych obszarach TRANSFORMACJI PROCESOWEJ, LUDZKIEJ i CYFROWEJ, a przede wszystkim na roli LIDERÓW ZESPOŁOWYCH.
150 uczestników, 50 prelegentów – liderów różnych centrów usług biznesowych,
43 poruszone tematy, 3 sesje tematyczne, 15 warsztatów.

Bycie liderem to ścieżka, to ciągły rozwój – bez względu na to, czy jesteś na tej ścieżce od dawna, czy dopiero na nią wkraczasz.
Kolejna edycja już wkrótce!

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

II edycja konferencji z cyklu Strategie HR za nami

Nastepny post

Pierwszy etap realizacji projektu DigComp4VET za nami!

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024