zamknij

Za nami premierowa edycja ARENA LOGISTYCZNA 2023

Za nami premierowa edycja ARENA LOGISTYCZNA 2023, która odbyła się 13-14 września w ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie. Hasłem przewodnim tej edycji było: Technologia czy Ludzie w centrum uwagi.

Nad tematyką i kształtem wydarzenia pracowała Rada Programowa pod przewodnictwem Bartosza Jacyny. Pełen skład Rady można poznać tutaj.

Inspirujące i pełne wartościowych tematów, wystąpień i dyskusji a przede wszystkim innowacyjny format – jedyne takie na rynku wydarzenie dla osób odpowiedzialnych za procesy logistyczne, zgromadziło stacjonarnie ponad 100 uczestników.

Arenę rozpoczęliśmy od aktywnego networkingu, którym zarządzali profesjonalny networker – Grzegorz Turniak wraz z #KomitetPowitalny powitali uczestników i połączyli w mniejsze grupki, zapraszając do „przełamywania lodów” czyli bezpiecznego wyjścia ze swojej strefy komfortu i nawiązania wartościowych kontaktów.

Podczas ARENA LOGISTYCZNA 2023 uczestnicy zmierzyli się z 3 wyzwaniami:

  • BUDŻET: Planowanie i budowanie forecastów w świecie BANI
  • TECHNOLOGIA katalizatorem zmian: Innowacje technologiczne w praktycznym ujęciu
  • Łańcuchy dostaw to LUDZIE: Leadership i zarządzanie zespołami w czasach ciągłych zmian

Wydarzenie zakończyła główna dyskusja prowadzona w niezwykłym stylu przez Artura Olejniczaka: TECHNOLOGIA czy LUDZIE w centrum uwagi:

  • firmy zautomatyzowane czy firmy zhumanizowane – jak będzie wyglądała przyszłość
  • kompetencje i technologie – jak przygotować się na wyzwania przyszłości
  • wykorzystywanie niedoboru siły roboczej jako katalizatora do napędzania innowacji w łańcuchu dostaw
  • łańcuchy dostaw potrzebują połączonej wizji technologii i talentów?

Misją wydarzenia jest stworzenie nowego środowiska wymiany doświadczeń i innowacyjnej przestrzeni dla networkingu!

Z opinii, które otrzymaliśmy, możemy z całą pewnością przekazać, że tak właśnie było:

„Znakomite wydarzenie nietuzinkowe, formą odbiegające od standardowych konferencji co uczyniło go inspirującym i fantastycznym wydarzeniem.”

„”Pierwsze koty za płoty” BARDZO UDANE”

„To była jedna z najlepszych konferencji ostatnich miesięcy. ADN Akademia rzuciliście mocne wyzwanie branży. Gratulacje i już czekam na kolejne odsłony.”

„Nowy format konferencji w punkt”

„To nie był pierwszy event organizowany przez ADN Akademia, w którym brałam udział, ale kolejny raz organizacja była na najwyższym poziomie, koncepcja wydarzenia naprawdę pomysłowa – nawiązywała do futbolu amerykańskiego. Byli inspirujący mówcy, były energetyczne RINGI tematyczne. Zastanawiam się czego nie było? Niczego nie brakowało, na niczym nie oszczędzano, bo inwestowano w jakość i dobry wizerunek Organizatora, ale też w komfort uczestników.”

Serdecznie dziękujemy naszym znakomitym Ekspertom, którzy zgodzili się przyjąć zaproszenie i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. A przede wszystkim za zaangażowanie, za odwagę i chęć dzielenia się wiedzą i bycia inspiracją dla innych.

Podziękowania kierujemy do wszystkich Partnerów i Patronów Forum – dzięki Waszemu wsparciu i współpracy, wydarzenie na trwałe zapisało się w kalendarz spotkań osób odpowiedzialnych za łańcuch dostaw.

Mamy solidną podstawę, aby planować kolejną edycję w przyszłym roku.
Do zobaczenia w listopadzie 2024 roku!

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

Logistyka 2023: technologia z ludzką twarzą

Nastepny post

Za nami II edycja konferencji Czas na ESG

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024