zamknij

Adam Niedziółka Przewodniczącym Komitetu ds. Podatków

Mamy zaszczyt poinformować, że Prezes ADN Akademii Adam Niedziółka został powołany na stanowisko Przewodniczącego Komitetu ds. Podatków w kadencji 2021-2025 w ramach Krajowej Izby Gospodarczej.

Adam Niedziółka z powodzeniem realizował projekty w ramach relacji B2B (business to business). Ukończył Politechnikę Warszawską oraz był uczestnikiem prestiżowych studiów MBA US we współpracy z Manchester Metropolitan University. Jego specjalnością jest doradztwo podatkowe, był Kierownikiem Studiów Prawa Podatkowego realizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego. Jest też Prezesem firmy ADN Podatki zajmującej się doradztwem podatkowym.

Czym jest Krajowa Izba Gospodarcza?

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. od 1990 reprezentuje największą liczbę przedsiębiorstw łącząc 160 organizacji biznesowych.

Komitet ds. podatków jest organem Krajowej Izby Gospodarczej, którego zadaniem jest wypracowanie opinii i stanowisk przez ekspertów i organizacje reprezentujące różne środowiska oraz podejmowania aktywności w istotnych obszarach stanowienia prawa podatkowego w Polsce. Prace koncentrują się na analizie istniejących jak i planowych uregulowań prawnych jak również na wypracowaniu propozycji nowych rozwiązań prawno-podatkowych, które będą sprawdzały się w praktyce i ułatwiały efektywne prowadzenie biznesu.

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

ADN Akademia patronem konkursu dla studentów rachunkowości

Nastepny post

XIV Forum Cen Transferowych

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024