zamknij

ADN Akademia patronem konkursu dla studentów rachunkowości

Konkurs dla studentów rachunkowości

ADN Akademia została patronem konkursu „Człowiek w rachunkowości” organizowany przez Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Konkurs „Człowiek w rachunkowości” przeznaczony jest dla studentów związanych z kierunkiem rachunkowości, którzy obronili pracę magisterskie w roku akademickim 2020/2021.

Do konkursu można zgłaszać pracę, w których przedstawiono badania poświęcone ludziom w rachunkowości: twórcom lub odbiorcom. Można także przedstawić informację z rachunkowości lub tym na których ta informacja ma wpływ.

Badania mogą być zarówno ilościowe jak i jakościowe. Komisja, składająca się z przedstawicieli uniwersyteckiej kadry naukowej, szczególnie będzie brała pod uwagę prace interdyscyplinarne, czyli wykorzystujące teorie, koncepcje, pojęcia lub metody z innych dyscyplin naukowych.

ADN Akademia, lider polskiego rynku szkoleń, oprócz objęcia patronatem konkursu została fundatorem jednej z nagród dla zwycięzców. Jest to dowolne wybrane szkolenie z oferty szkoleń stacjonarnych lub zdalnych Akademii ADN.

Pracę należy zgłaszać do 28 lutego 2022. Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć kierując pytania na adres cibr@wz.uni.lodz.pl.

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

Akademia MDDP zmieniła nazwę na ADN Akademia

Nastepny post

Adam Niedziółka Przewodniczącym Komitetu ds. Podatków

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024