zamknij

Konferencja “Wyzwania i szanse, przed którymi stoją podatnicy w 2023 roku” już za nami

31 stycznia 2023 roku odbyła się Konferencja Podatkowa “Wyzwania i szanse, przed którymi stoją podatnicy w 2023 roku”, organizowana przez ADN Doradztwo Podatkowe.

Wydarzenie było dla nas szczególnie ważne, ponieważ jest podziękowaniem za owocną współpracę oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Prelegenci Marcin Chomiuk, Aleksander Styś, Aneta Drosik oraz Marcin Borkowski przedstawili najistotniejsze tematy, dotyczące zmian w systemie VAT, prac rozwojowych nad ulgą B+R, podatku u źródła i wielu innych zagadnień.

W drugiej części konferencji odbyła się debata “Wpływ zmian w ustawie Polski Ład na podatki VAT, CIT, PIT”, którą poprowadził Partner Zarządzający ADN Podatki p. Marcin Chomiuk z udziałem gościa specjalnego p. Pawła Selery, Dyrektora Departamentu VAT z Ministerstwa Finansów. Bardzo interesująco było podyskutować wspólnie o aktualnych wyzwaniach i szansach przed którymi stoją podatnicy w 2023 roku, w tym w szczególności w zakresie tematyki Krajowego Systemu e-Faktur.

Wszyscy uczestnicy Konferencji ADN Podatki mieli także przyjemność uczestniczyć pod koniec naszego wydarzenia w debacie przygotowanej przez członków i z udziałem Pracodawców RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej. Debatę poprowadził osobiście Prezes ADN Pan Adam Niedziółka.

Bardzo nam miło, że debata na temat inwestycji i innowacji, cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że blisko 100 osób zaszczyciło nas swoją obecnością i oczywiście liczymy na to, iż wiedza przekazana podczas konferencji okaże się przydatna dla naszych Klientów podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Udostępnij w sieci
Poprzedni post

Fundusze dla przedsiębiorców – zaczynamy realizacje z UE

Nastepny post

Bezpłatna platforma edukacyjna dla Klientów ADN Akademii

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN 2024